Сучасна жіноча чорна сумка через плече з натуральної шкіри, модна трендова жіноча сумочка для дівчини
1 448 ₴
1 303,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0250
+380 (66) 975-11-98
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасна жіноча чорна сумка через плече з натуральної шкіри, модна трендова жіноча сумочка для дівчини( 0250 )
Красива і стильна жіноча сумочка через плече зі натуральної шкіри подарує вам чудовий настрій на весь день! Просто візьміть її з собою на будь-який захід, і ви не залишитеся без уваги! Приємна натуральної шкіри, металева фурнітура .

Модна жіноча сумка
Тренди на жіночі сумки постійно змінюються. Цей аксесуар давно перестав бути просто вмістилищем" найнеобхідніших речей. Сьогодні сумочка - ефектне доповнення будь-якого образу, прикраса, а нова - безпрограшний спосіб підняти настрій.Сумка через плече - вічна класика.
Універсальність - наше все. І жіноча сумка, яка представлена на фото, яскраве тому підтвердження. Ця модель звільнить руки і дозволить тримати речі під контролем.

Сумка жіноча через плече
Характеристики:
- Матеріал: Натуральна шкіра
- Через плече
- Колір - Чорний
Розміри:
- Довжина: 310 мм
- Висота: 250 мм
- Товщина: 180 мм
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри | Бичок |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Перегородка на блискавці, Відділення для телефону, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 180 мм |
| тип призначення | |
| Призначення | Сучасна жіноча чорна сумка через плече з натуральної шкіри, трендова модна жіноча сумочка для дівчини |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 303,20 ₴













