Велика місткість сумка + гаманець ретро ланцюгова сумка через плече нова жіноча сумка модна проста сумка-тоут для жінок чорна
307 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0209
+380 (66) 975-11-98
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велика місткість сумка + гаманець ретро ланцюгова сумка через плече нова жіноча сумка модна проста сумка-тоут для жінок чорна (0209)
Гарна та стильна жіноча сумочка через плече зі шкірозамінника подарує вам чудовий настрій на весь день! Просто візьміть її із собою на будь-який захід, і ви не залишитеся без уваги! М'яка та приємна екошкіра.

Модна жіноча сумка
Тренди на жіночі сумки постійно змінюються. Цей аксесуар давно перестав бути просто «містильним» найнеобхідніших речей. Сьогодні сумочка — ефектне доповнення будь-якого образу, прикраса, а нова — безпрограшний спосіб покращити настрій. Сумка через плече — вічна класика.
Універсальність — наше все. І жіноча сумка, яка представлена на фото, яскраве тому підтвердження. Ця , модель освоїть руки та дасть змогу тримати речі під контролем.

Сумка жіноча через плече
Характеристики:
- Матеріал: Штучна шкіра
- Через плече
- Колір чорний
Розміри:
- Довжина: 300 мм
- Висота: 200 мм
- Товщина: 80 мм
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Сумка + гаманець жіночий високоякісна Екошкіра чорна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 307 ₴











