Спортивний чохол на руку для телефону сумка на руку для бігу сумка на руку для бігу
142 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0204
+380 (66) 975-11-98
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спортивний чохол на руку для телефону сумка на руку для бігу сумка на руку для бігу ( 0204 )
Сумка на руку для бігу / Спортивний чохол для телефона. Функціональний зручний чохол на руку для спортивних активностей. Основне відділення має розмір 160х80 мм і вміщує всі сучасні смартфони.

Сумка на руку для бігу
Переднє відділення вмістить документи, гроші, ключі, картки. Кріпиться на руку за допомогою широкої гумки з липучкою. Є виріз для навушників.
Зовнішній матеріал - неопрен. Матеріал задньої стінки, яка прилягає до руки - м'яка сітка, яка вбирає піт і не натирає шкіру.

Текстильна легка сумка
Характеристики:
- Матеріал: Нейлон
- Відділення 1 основне
- На змійці
- Колір - Чорний
Розміри:
- Висота: 95 мм
- Довжина: 180 мм
- Товщина: 20 мм
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Особливість кольору | Матовий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Нейлон |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 95 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Спортивний чохол на руку для телефона сумка на руку для бігу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 142 ₴













