Практичний красивий жіночий рюкзак міський еко шкіра для прогулянок чорний
298 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6090
Брелок у комплекті не йде.
Практичний красивий жіночий рюкзак міський екошкіра для прогулянок чорний (6090)
Модний міський рюкзак на кожен день. Підходить у будь-яку пору року, містка та стильна модель в школу, для студентів або просто на кожен день, це те, що потрібно для сучасної молоді. Рюкзак має додаткові кишені збоку, спереду та ззаду для різних дрібниць. Екологічно чистий матеріал, якісна екошкіра.

Жіночий рюкзачок штучна шкіра
Тренди на жіночі рюкзаки постійно змінюються. Цей аксесуар давно перестав бути просто «містильним» найнеобхідніших речей. Сьогодні рюкзак — ефектне доповнення будь-якого образу, прикраса, а нова — безпрограшний спосіб покращити настрій. Рюкзак — чудовий вибір на щодень
Універсальність — наше все. І жіночий рюкзак, який представлений на фото, яскраве тому підтвердження. Ця модель звільнить руки та дасть змогу тримати речі під контролем.

Рюкзак молодіжний жіночий з екошкіри
Характеристики:
- Матеріал: Штучна шкіра
- Колір чорний
Розміри:
- Висота: 290 мм
- Довжина: 300 мм
- Товщина: 100 мм
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 29 см |
| Глибина | 10 см |
| Кишені | Бічні |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Практичний красивий жіночий рюкзак міської екошкіри для прогулянок чорний |
- Ціна: 298 ₴













