Рюкзак натуральна шкіра жіночий Longchamp, чорний, з декількома відділеннями
874 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6072
Рюкзак натуральна шкіра жіночий Longchamp, чорний, з декількома відділеннями ( 6072)
Стильний жіночий рюкзак із якісної штучної шкіри в класичному чорному кольорі. Має фактурну поверхню, міцні регульовані лямки та зручні сріблясті металеві блискавки. Основне відділення містке, доповнене двома фронтальними кишенями на блискавці для дрібниць. Ідеально підходить для міста, навчання, роботи чи подорожей. Сучасний дизайн поєднується з практичністю й довговічністю.

Жіночий рюкзачок натуральна шкіра
Тренди на жіночі рюкзаки постійно змінюються. Цей аксесуар давно перестав бути просто «містильним» найнеобхідніших речей. Сьогодні рюкзак — ефектне доповнення будь-якого образу, прикраса, а нова — безпрограшний спосіб покращити настрій. Рюкзак — чудовий вибір на щодень
Універсальність — наше все. І жіночий рюкзак, який представлений на фото, яскраве тому підтвердження. Ця модель звільнить руки та дасть змогу тримати речі під контролем.

Рюкзак молодіжний жіночий із натуральної шкіри
Характеристики:
- Матеріал: Натуральна шкіра
- Колір чорний
Розміри:
- Висота: 330 мм
- Довжина: 270 мм
- Товщина: 120 мм
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 12 см |
| Висота | 33 см |
| Ширина | 27 см |
| Кишені | Задній, Бічні, Верхній |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Рюкзак натуральна шкіра жіночий чорний |
- Ціна: 874 ₴













