Цвяхи довгі монтажні піроксилінові, 7,3 мм х 32мм, 200 шт. в упаковці (13786 )
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага упаковки | 0.95 кг |
| Матеріал цвяха | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип цвяха | Будівельний |
| Упаковка | Пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр дюбелю | 3 мм |
| Довжина дюбелю | 37 мм |
| Кількість в упаковці | 100 |
| Матеріал дюбелю | Сталь |
| Призначення дюбелю | Для листових матеріалів |
| Покриття | Цинк жовтий |
| Способ монтажа | Забивання |
| Тип дюбелю | Дюбель-цвяш |
Інформація для замовлення
- Ціна: 912 ₴






