Цвяхи монтажні піроксилінові, 7,3 мм х 27мм 200 шт. в упаковці з шайбою 16мм ( 13499 )
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр головки | 7.3 мм |
| Довжина цвяха | 32 мм |
| Матеріал цвяха | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Стан | Новий |
| Тип цвяха | Універсальний |
| Упаковка | Пакет |
| Діаметр дюбелю | 3 мм |
| Довжина дюбелю | 27 мм |
| Кількість в упаковці | 200 |
| Матеріал дюбелю | Сталь |
| Призначення дюбелю | Для листових матеріалів, Для пористих і порожнистих матеріалів |
| Способ монтажа | Забивання |
| Тип дюбелю | Дюбель-цвяш |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 030 ₴








