Дюбель-цвях 7,3мм х 27мм з шайбою 16мм для бетону та сталі забивної 200 шт. (
13499 )
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр дюбеля | 3 мм |
| Довжина дюбеля | 27 мм |
| Кількість в упаковці | 200 шт. |
| Матеріал дюбеля | Сталь |
| Призначення дюбеля | Для пористих і пустотілих матеріалів, Для листових матеріалів |
| Покриття | Цинк |
| Спосіб монтажу | Забивання |
| Тип дюбеля | Дюбель-цвях |
| Упаковка | Пакет |
| Діаметр головки | 7.3 мм |
| Довжина цвяха | 32 мм |
| Матеріал цвяха | Сталь |
| Стан | Нове |
| Тип цвяха | Універсальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 032 ₴








