


Ніж для різання пластику акрилу пвх пвх оргскла з 3 лезами ніж-гак технічний
234 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13194
+380 (66) 975-11-98
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж для різання пластику акрилу пвх пвх оргскла з 3 лезами ніж-гак технічний ( 13194 )
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.2 г |
| Довжина інструменту | 152 мм |
| Довжина леза | 44.5 мм |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Ніж |
| Форм-фактор | висувний |
| Ширина леза | 11 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 50 |
| Квадрат | 1/2" |
| Кількість в наборі | 11 |
| Робочий профіль | Квадрат |
| Розмір max | 24 мм |
| Розмір min | 8 мм |
| Тип | Тримач |
| Тип біти | Одностороння |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
| Ширина | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 234 ₴


