Насадка точила для свердл 2-16 мм багатофункціональна алмазна
370 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13145
Точилка для свердл 2-16 мм багатофункціональна алмазна ( 16690 )
Компактна багатофункціональна точила для свердлів проста у використанні і не вимагає спеціальних навичок та знань. Якісна, не займає багато місця на полиці з інструментами або в ящику шліфувальна точила для свердлів дозволяє швидко і легко заточити всі типи свердлів, що підходять для швидкорізальної сталі, твердого сплаву, спіральної сталі, кобальту та інших матеріалів. Заточка сумісна з усіма типами шуруповертів та дрилів (ручний дриль, ударний дриль, акумуляторний шуруповерт). Вона швидко і без ускладнень нагвинчується на дриль і легко заточує свердла від 2 до 16 мм. Це ефективне рішення для домашніх та професійних майстрів. Пристрій також можна використовувати для інших інструментів, таких як ножі, ножиці і т.д. Діамантові шліфувальні круги можна змінювати, знявши задню кришку пристрою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Точилка електрична |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Висота | 65 мм |
| Вага | 0.2 г |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Матеріал стрижня | Алмазний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
| Кількість в наборі | 1 |
| Довжина інструменту | 50 |
| Тип біти | Одностороння |
- Ціна: 370 ₴











