Перехідник адаптер для біт, насадка магнітна для біт, 1/2 - 1/4 гайковерта
170 ₴
110,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13142
+380 (66) 975-11-98
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перехідник адаптер для біт, насадка магнітна для біт, 1/2 - 1/4 гайковерта ( 13142 )
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Біта |
| Тип біти | Одностороння |
| Тип шліца | Шестигранний |
| Виконання біти | 1/4", 1/2" |
| Шестигранник приводу | Внутрішній |
| Довжина | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
| Кількість в наборі | 1 |
| Вага | 0.13 кг |
| Довжина інструменту | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110,50 ₴







