

Літій-іонний акумулятор 12 В 20 А·год (Li-ion, 12 V 20 Ah) для обприскувачів, освітлення й електроніки
1 524 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10450
+380 (66) 975-11-98
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Літій-іонний акумулятор 12 В 20 А·год (Li-ion, 12 V 20 Ah) для обприскувачів, освітлення й електроніки ( 10450 )
Робоча напруга 8,4-12,6 В
Струм заряду та розряду ≤10А
Зарядна напруга 12,6 В
літієва батарея 12 В
20 Ач
Сфера застосування: електричні розпилювачі, аудіо, електронна техніка, освітлення тощо.
Електроприлади зі стандартною напругою 12 В і струмом розряду не більш ніж 10 А.
Габаритні розміри
| Довжина: | 150 мм |
|---|---|
| Висота | 95 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Вага | 1.1 кг |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 20 А. г |
| Напрацювання | 500 циклів заряду |
| Напруга | 12 В |
| Струм заряду | 10 А |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Тип | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 524 ₴


