Сумка дорожня водонепроникна , легкий багаж 47х26х20см
497 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0723
+380 (66) 975-11-98
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка дорожня водонепроникна , легкий багаж 47х26х20см ( 0723 )
Красива і стильна жіноча сумочка через плече зі шкірозамінника подарує вам чудовий настрій на весь день! Просто візьміть її з собою на будь-який захід, і ви не залишитеся без уваги! М'яка і приємна екошкіра.

Модна жіноча сумка
Тренди на жіночі сумки постійно змінюються. Цей аксесуар давно перестав бути просто вмістилищем" найнеобхідніших речей. Сьогодні сумочка - ефектне доповнення будь-якого образу, прикраса, а нова - безпрограшний спосіб підняти настрій.Сумка через плече - вічна класика.
Універсальність - наше все. І жіноча сумка, яка представлена на фото, яскраве тому підтвердження. Ця модель звільнить руки і дозволить тримати речі під контролем.

Сумка жіноча через плече
Характеристики:
- Матеріал: Нейлон
- Через плече
- Колір - Черный
Розміри:
- Довжина: 470 мм
- Висота: 260 мм
- Товщина: 200 мм
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Чорний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Кількість відділень | 4 |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Розміри | |
| Висота | 26 см |
| Ширина | 47 см |
| Глибина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 470 |
| Ручки | Да |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип призначення | Сумка дорожня водонепроникна, легкий багаж 47х26х20см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 497 ₴











