Зручні жіночі кроссовки великих розмірів модні сліпони43( по устілці 26,5 см) кроссовки розмір 43 (26,5 см)
609 ₴
- Немає в наявності
- Код: 9011
+380 (66) 975-11-98
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Зручні жіночі кроссовки великих розмірів модні сліпони43( по устілці 26,5 см) кроссовки розмір 43 (26,5 см) ( 9011 )
Спортивні кросівки жіночі

Спортивні кросівки жіночі
Особливості:
- Комфортна і сучасна модель кросівок підійде як для занять спортом, так і для прогулянок. Виконана у відмінному колірному рішенні. Підошва рифлена, з легкого і гнучкого матеріалу, м'яка амортизація і плавний хід. П'ятка жорстка, щільно прилягає. Носок пружний.
- Кросівки жіночі - це практичність, універсальність і висока якість.
- Верх виготовлено з текстилю, він має чудову повітропроникність і сприяє оптимальному мікроклімату всередині взуття
- Надійна, практична в сучасному міському стилі модель.

Кросівки для міста та спорту жіночі
Характеристики :
- Стать: Жіноча
- Матеріал: Сітка
- Матеріал підошви: Поліуретан
- Розмір: 43
- Устілка: 26,5 см
- Колір: Чорний
- Сезон: Весна/Літо
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид взуття | Кросівки |
| Стать | Жіноча |
| Розмір жіночого взуття | 43 |
| Сезон | Весна/Літо |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Сітка + Шкіра |
| Матеріал підошви | Поліуретан |
| Стиль | Повсякденний |
| Застібка | Шнурівка |
| Висота голінища/задника | 7 см |
| Вологозахист | Ні |
| Водовідштовхувальне просочення | Ні |
| Масловідштовхувальне просочення | Ні |
| Прошивка | Ні |
| Посилюючі накладки | Ні |
| Антиковзка підошва | Ні |
| Стан | Новий |
| Довжина устілки | 26.5 см |
| Перфорація | Так |
| Вікова група | Доросла |
| Додаткові характеристики | |
| Каблук/Підошва | Платформа |
| Висота каблука (см) | 7 |
| Висота платформи | 7 см |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Удобные женские кроссовки больших размеров слипоны модные 43р(по стельке26,5 см ) кроссовки |
| Посилювальні накладки | Ні |
| Антиковзна підошва | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 609 ₴












