



Комплект лез прямі для опоряджувальних робіт 10 од., у пластиковій коробці
83 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13096
+380 (66) 975-11-98
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект лез прямі для опоряджувальних робіт 10 од., у пластиковій коробці ( 13096)
Леза прямі трапецієподібні запасні 0.5х18mm (10 шт.)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лезо |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Товщина | 0.5 мм |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Універсальний |
| Упаковка | Стрічка |
| Набір | Немає |
| Вага | 0.2 кг |
| Тип викрутки | Шестигранний шліц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 83 ₴


