


Гравірувальна машинка міні-дриль гравер Dremel Goxawee з насадками 40 шт. і гнучким валом
1 244 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13704
+380 (66) 975-11-98
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гравірувальна машинка міні-дриль гравер Dremel Goxawee з насадками 40 шт. і гнучким валом ( 13704 )
Характеристики:
Напруга: 220 В 50/60 Гц
Потужність: 130 Вт
Кількість обертів: 10000-37000 об./хв.
Розміри відображені на зображенні.
Вага: 920 грам
Довжина дроту 1,5 м
Тип вилки: Євровилка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Споживана потужність | 130 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 37000 об/хв |
| Вага | 1 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Dremel |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 244 ₴


