Гарний жіночий рюкзак нейлоновий сумка-рюкзак жіночий із нейлону підлітковий для дівчини бежевий
174 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6326
Гарний жіночий рюкзак нейлоновий сумка-рюкзак жіночий із нейлону підлітковий для дівчини бежевий ( 6326)
Модний міський рюкзак на кожен день. Підходить у будь-яку пору року, містка та стильна модель до школи, для студентів або просто на кожен день, це те, що потрібно для сучасної молоді. Рюкзак має додаткові кишені збоку, спереду та ззаду для різних дрібниць. Екологічно чистий матеріал, якісний нейлон.

Жіночий рюкзачок нейлон
Тренди на жіночі рюкзаки постійно змінюються. Цей аксесуар давно перестав бути просто «містильним» найнеобхідніших речей. Сьогодні рюкзак — ефектне доповнення будь-якого образу, прикраса, а нова — безпрограшний спосіб покращити настрій. Рюкзак — чудовий вибір на щодень
Універсальність — наше все. І жіночий рюкзак, який представлений на фото, яскраве тому підтвердження. Ця модель звільнить руки та дасть змогу тримати речі під контролем.

Рюкзак молодіжний жіночий із нейлону
Характеристики:
- Матеріал: Нейлон
- Цвет - Бежевий
Розміри:
- Висота: 330 мм
- Довжина: 330 мм
- Товщина: 120 мм
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Бежевий |
| Глибина | 12 см |
| Висота | 33 см |
| Ширина | 25 см |
| Кишені | Бічні, Верхній, Задній |
| Вага | 500 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Красивый женский рюкзак нейлоновый сумка-рюкзак женская из нейлона подростковая для девушки бежевая |
- Ціна: 174 ₴













