Стильний жіночий рюкзак з візерунком та шкіряними вставками екокожу принт.
627 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6026
Стильний жіночий рюкзак з візерунком та шкіряними вставками екокожу принт. ( 6026 )
Модний міський рюкзак на кожен день. Підходить у будь-яку пору року, містка та стильна модель до школи, для студентів чи просто на кожен день, це те, що потрібно для сучасної молоді. Рюкзак має додаткові кишені збоку, спереду та ззаду для різних дрібниць. Екологічно чистий матеріал, якісна екошкіра.

Жіночий рюкзачок штучна шкіра
"Тренди на жіночі рюкзаки постійно змінюються. Цей аксесуар давно перестав бути просто "вмістилищем" найнеобхідніших речей. Сьогодні рюкзак - ефектне доповнення будь-якого образу, прикраса, а нова - безпрограшний спосіб підняти настрій.
Рюкзак - чудовий вибір на кожен день" Універсальність - наше все. І жіночий рюкзак, який представлений на фото, яскраве тому підтвердження. Ця модель звільнить руки і дасть змогу тримати речі під контролем.

Рюкзак молодіжний жіночий з еко-шкіри
Характеристики:
- Матеріал: Штучна шкіра
- Колір - Різні кольори
Розміри:
- Висота: 300 мм
- Довжина: 250 мм
- Товщина: 140 мм
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Глибина | 12 см |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 25 см |
| Кишені | Бічні, Верхній, Задній |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Стильний жіночий рюкзак із візерунком і шкіряними вставками екошкіра принт |
- Ціна: 627 ₴













