Красивий рюкзак жіночий нейлоновий рюкзак жіночий з нейлону підліткова для дівчини чорний
309 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6265
Красивий рюкзак жіночий нейлоновий рюкзак жіночий з нейлону підліткова для дівчини чорний ( 6265 )
Модний міський рюкзак на кожен день. Підходить у будь-яку пору року, містка і стильна модель в школу, для студентів або просто на кожен день, це те що потрібно для сучасної молоді. Рюкзак має додаткові кишені збоку, спереду і ззаду для різних дрібниць. Екологічно чистий матеріал, якісний нейлон.

Жіночий рюкзачок нейлон
Тренди на жіночі рюкзаки постійно змінюються. Цей аксесуар давно перестав бути просто вмістилищем" найнеобхідніших речей. Сьогодні рюкзак - ефектне доповнення будь-якого образу, прикраса, а нова - безпрограшний спосіб підняти настрій.
Рюкзак - чудовий вибір на кожен день" Універсальність - наше все. І жіночий рюкзак, який представлений на фото, яскраве тому підтвердження. Ця модель звільнить руки і дасть змогу тримати речі під контролем.

Рюкзак молодіжний жіночий з нейлону
Характеристики:
- Матеріал: Оксфорд
- Колір - Чорний
Розміри:
- Висота: 330 мм
- Довжина: 260 мм
- Товщина: 130 мм
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 13 см |
| Висота | 33 см |
| Ширина | 26 см |
| Кишені | Бічні |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Гарний жіночий рюкзак нейлоновий рюкзак жіночий із нейлону підліткова для дівчини чорний |
- Ціна: 309 ₴












