Рюкзак жіночий міський нейлоновий( 6249 ) ( 6249 )
Модний міський рюкзак на кожен день. Підходить у будь-яку пору року, містка і стильна модель в школу, для студентів або просто на кожен день, це те що потрібно для сучасної молоді. Рюкзак має додаткові кишені збоку, спереду і ззаду для різних дрібниць. Екологічно чистий матеріал, якісний нейлон.

Жіночий рюкзачок нейлон
Тренди на жіночі рюкзаки постійно змінюються. Цей аксесуар давно перестав бути просто вмістилищем" найнеобхідніших речей. Сьогодні рюкзак - ефектне доповнення будь-якого образу, прикраса, а нова - безпрограшний спосіб підняти настрій.
Рюкзак - чудовий вибір на кожен день" Універсальність - наше все. І жіночий рюкзак, який представлений на фото, яскраве тому підтвердження. Ця модель звільнить руки і дасть змогу тримати речі під контролем.

Рюкзак молодіжний жіночий з нейлону
Характеристики:
- Матеріал: Нейлон
- Колір - Чорний
Розміри:
- Висота: 320 мм
- Довжина: 320 мм
- Товщина: 150 мм
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 15 см |
| Висота | 32 см |
| Ширина | 26 см |
| Кишені | Бічні, Верхній, Задній |
| Вага | 500 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Рюкзак женский городской нейлоновый |
- Ціна: 261 ₴













