Сучасна жіноча коричнева сумка через плече з екошкіри, модна трендова жіноча сумочка для дівчини.
726 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0354
+380 (66) 975-11-98
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сучасна жіноча коричнева сумка через плече з екошкіри, модна трендова жіноча сумочка для дівчини. ( 0354 )
Красива і стильна жіноча сумочка через плече зі шкірозамінника подарує вам чудовий настрій на весь день! Просто візьміть її з собою на будь-який захід, і ви не залишитеся без уваги! М'яка і приємна екошкіра.

Модна жіноча сумка
Тренди на жіночі сумки постійно змінюються. Цей аксесуар давно перестав бути просто вмістилищем" найнеобхідніших речей. Сьогодні сумочка - ефектне доповнення будь-якого образу, прикраса, а нова - безпрограшний спосіб підняти настрій.Сумка через плече - вічна класика.
Універсальність - наше все. І жіноча сумка, яка представлена на фото, яскраве тому підтвердження. Ця модель звільнить руки і дозволить тримати речі під контролем.

Сумка жіноча через плече
Характеристики:
- Матеріал: Искусственная кожа
- Через плече
- Колір - Коричневый
Розміри:
- Довжина: 250 мм
- Висота: 170 мм
- Товщина: 100 мм
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці, 3 основних, Перегородка на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Сучасна жіноча коричнева сумка через плече з екошкіри, трендова модна жіноча сумочка для дівчини |
Інформація для замовлення
- Ціна: 726 ₴













