Рюкзак жіночий еко шкіра чорний з бантом і брелоком-ведмедиком
503 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6107
Рюкзак жіночий еко шкіра чорний з бантом і брелоком-ведмедиком ( 6107 )
Модний міський рюкзак на кожен день. Підходить у будь-яку пору року, містка та стильна модель до школи, для студентів чи просто на кожен день, це те, що потрібно для сучасної молоді. Рюкзак має додаткові кишені збоку, спереду та ззаду для різних дрібниць. Екологічно чистий матеріал, якісна екошкіра.

Жіночий рюкзачок штучна шкіра
"Тренди на жіночі рюкзаки постійно змінюються. Цей аксесуар давно перестав бути просто "вмістилищем" найнеобхідніших речей. Сьогодні рюкзак - ефектне доповнення будь-якого образу, прикраса, а нова - безпрограшний спосіб підняти настрій.
Рюкзак - чудовий вибір на кожен день" Універсальність - наше все. І жіночий рюкзак, який представлений на фото, яскраве тому підтвердження. Ця модель звільнить руки і дасть змогу тримати речі під контролем.

Рюкзак молодіжний жіночий з еко-шкіри
Характеристики:
- Матеріал: Штучна шкіра
- Колір - Чорний
Розміри:
- Висота: 330 мм
- Довжина: 290 мм
- Товщина: 80 мм
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 8 см |
| Висота | 33 см |
| Ширина | 29 см |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Рюкзак жіночий екошкіра чорний із бантом і брелоком-мишкою |
- Ціна: 503 ₴













